Medycyna pracy
w jeden dzień

Badania wstępne, okresowe, kontrolne medycyny pracy,które realizujemy na terenie całej Polski. Gwarantujemy termin badania do 24h. Badamy pracowników, uczniów/studentów, kierowców oraz wydajemy orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

ABBMed
Icon

Skontaktuj się z nami

Tel: 516 221 110
E-mail: rejestracja@abbmed.pl

Icon

Godziny pracy

Pon-Pt: 8:00 - 16:00
Sb: 7:00 - 14:00
Nd: nieczynne

Nasze usługi

ABBMed przychodnia online

Porady telemedyczne

Masz problem zdrowotny wymagający porady lekarskiej? Musisz porozmawiać z lekarzem o swojej chorobie i przedyskutować wnioski? Chcesz otrzymać skierowanie, receptę lub w przypadku wskazań medycznych skorzystać ze zwolnienia lekarskiego? Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu – skorzystaj z naszej porady telemedycznej.

Icon

Nasza misja

ABBMED Centrum Medyczne dostarcza Państwu innowacyjne rozwiązania medyczne. Dzięki ciągłemu dokształcaniu się, zapewniamy naszym badanym najwyższe standardy diagnostyki i leczenia. Priorytetem jest dla nas Pacjent i jego dobro. Wiemy czym jest człowiek, czym jest życie i czym jest zdrowie i w jaki sposób równowaga i harmonia tych elementów je podtrzymuje.

Icon

Kim jesteśmy

Centrum Medyczne ABBMED utworzyliśmy, aby zapewniać Pacjentom konsultacje lekarskie w krótkim terminie, dbając o najwyższe standardy. Największą wartością naszego Centrum Medycznego są ludzie, którzy wspólnie dbają o dobro naszych Pacjentów. Nasze obserwacje i doświadczenia w trudności w dostępie do lekarzy specjalistów, zmotywowały nas do stworzenia miejsca z dostępem do usług medycyny specjalistycznej w terminie nie dłuższym niż 24 godziny. Zapotrzebowanie na nasze usługi było tak duże, że postanowiliśmy rozszerzyć obszar naszej działalność na teren całego kraju.

w jeden dzień
ABBMed klinika

Badania Psychotechniczne

Badania psychotechniczne to badania psychologiczne, które oceniają sprawność psychiczną i są przeprowadzane w celu stwierdzenia przydatności do pełnienia zadań zawodowych, takich jak na przykład zdolność obsługi maszyn, prowadzenia określonego rodzaju pojazdów czy wykonywanie konkretnych prac w specyficznych warunkach.

E-recepta – E-recepta to to elektroniczny odpowiednik papierowej recepty. Od 8 stycznia 2020 r. lekarze mają obowiązek wystawiania tylko elektronicznych recept. Aby odebrać leki z apteki wystarczy podać swój PESEL oraz czterocyfrowy kod otrzymany SMS-em lub e-mailem, albo przedstawić wydruk informacyjny. Recepty papierowe wydawane będą tylko w określonych przypadkach.

Szkolenia BHP wstępne/okresowe


Bezpieczeństwo i higiena pracy (BHP) to po prostu zbiór zasad i przepisów dotyczących bezpiecznej i zdrowej pracy.

Bardziej szczegółową definicję podaje Centralny Instytut Ochrony Pracy (CIOP) – Bezpieczeństwo i higiena pracy to suma norm prawnych oraz środków badawczych, organizacyjnych i technicznych mających na celu stworzenie pracownikowi takich warunków pracy, aby mógł on wydajnie pracować w a w sposób, który nie naraża go na nieuzasadnione ryzyko wypadku lub choroby zawodowej oraz na nadmierny stres fizyczny lub psychiczny.


O firmie ABBMed
Icon

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
Z chęcią pomożemy!

Tel: 516 221 110

Co mówią o nas klienci

ICON
ICON
ocena abbmed
Arek W.

Polecam przychodnię. Badania do pracy załatwiłem w ciągu jednej godziny. Bardzo przyjemnie i profesjonalnie.

ocena abbmed
ocena abbmed
Uczennica

Szukałam przychodni, aby wykonać badania do szkoły. Od koleżanki dostałam kontakt do przychodni Abbmed. Polecam z uwagi na szybkie terminy i dobry dojazd.

ocena abbmed
ocena abbmed
Kornelia

Moja wizyta zdalna odbyła się o umówionej godzinie. Lekarz był bardzo rzeczowy, przeprowadził dokładny wywiad oraz wydał zalecenia. Polecam!

ocena abbmed
ocena abbmed
Puszczyk

Na badania na kierowcę umówiłem się tego samego dnia. Wszystkie badania załatwiłem od ręki. Robicie dobrą robotę, będę Was polecał. Pozdrawiam

ocena abbmed
ocena abbmed
Z Warszawy

Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Profesjonalna pomocna obsługa. Jakość na najwyższym poziomie.

ocena abbmed
ocena abbmed
Karolina Hetman

Bardzo miły i kompetentny lekarz przeprowadzał dziś moje badania do pracy. Panie doktorze, bardzo dziękuję za zdrowotne porady. Polecam

ocena abbmed